Gaziantep Magazine

Gaziantep Mustafa Ceceli Konseri

mustafa_ceceli-album_kapagiGaziantep Şahinbey Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Uluslararası Folklor Festivali 19Haziran Çarşamba günü başlıyor. 11 ülkenin katılımıyla gerçekleşecek olan festivalde birçok sanatçı hayranlarıyla buluşacak.

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Folklor Festivali çarşamba günü Demokrasi Meydanı’nda yapılacak etkinlikle başlayacak.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, kültür ve sosyal etkinlikler kapsamında 4.Uluslararası Folklor Festivali’nin 19-22 Haziran tarihleri arasında Şahinbey Parkı’nda düzenleneceğini belirterek, tüm vatandaşları festivale davet etti. Tüm gösteri ve konserlerin ücretsiz olduğunu belirten Başkan Tahmazoğlu, “Karataş Şahinbey Parkı’nda düzenlenecek festivale Gürcistan, Hindistan, KKTC, Kosta Rika, Gambia, Küba, Makedonya, Romanya Togo, Tayland ve Türkiye halkoyunları ekipleri olmak üzere 11 ülkenin halkoyunları ekipleri gösteri yapacak.” dedi.

Birçok sanatçıyı da vatandaşlarla buluşturmayı amaçladıklarını dile getiren Tahmazoğlu şunları kaydetti: “Birçok gösterinin yer alacağı festivalde 19 Haziran Çarşamba günü akşam Türk rock müziğin sevilen ismi Kıraç ve 20 Haziran 2013 Perşembe akşamı sevilenisim Mustafa Ceceli sahne alacak. 21 Haziran 2013 Cuma günü halk müziğinin güçlü seslerinden Kubat ve 22 Haziran 2013Cumartesi günü yine Türk halk müziğin sevilen isimlerinden Zara hayranlarıyla buluşacak. Festival gala gecesi ile festival son bulacak.

 
Yorumlar

çoook harikaydı zaten sevdiğimiz bir sanatçı…çok eğlendik..

ahhh canan abla beni götürmediniz ya alacağınız olsun

bende orda olmak istedim ama bende sans yok mustafa ceceliiiiiiiiii

eglendik fakat ondeki sandalyeli seyirciler mustafa ceceli geliyor anonsunu duyup sandalyenin uzerınde ayaga kalkana kadar !!!

çok şahane bir konserdi

çok şahane bir konserdi

bn ordaydım ve çok kalabalıktı ama çok durmadım güzeldi seni çok seviyoruz musti :)))

bn ordaydım ve çok kalabalıktı ama çok durmadım güzeldi seni çok seviyoruz musti :))) senin hayranlarından bi tanesiyim 😀

konseR HarikayDi tekrar qeLmeni Dört qözLe ßekLioRmmm

 
gaziantep inşaat gaziantep rent a car , gaziantep araç kiralama