Gaziantep Magazine

Gaziantep Prime Mall Açılıyor..

gaziantep-primemallPrime Mall Gaziantep, çağdaş mimarlık anlayışı ile zengin yerel kültür öğelerinin ortak bir potada eritilmesiyle tasarlanmış, kentin yeni gelişmekte olan bölgesinde kente değer katmak amacıyla kurgulanmıştır.

Merkezimizde, alışveriş bir ihtiyaçtan öte, bir keyif haline gelmekte ve alışveriş öncesi ya da sonrası zamanlar için çok geniş bir faaliyet yelpazesi sunulmaktadır. Bu sayede Prime Mall Gaziantep, ziyaretçilerine bir alışveriş merkezi sunmaktan öte bir yaşam merkezine dönüşmektedir.

Sürdürülebilir mimarlık yapıları adına günümüz teknolojilerinin tüm imkanlarının kullanıldığı yaşam merkezimiz, ziyaretçilerimizin aradığı konforu tümüyle sağlamaktadır. Ayrıca yapının uzun ömürlü olması ve enerji tüketiminin her zaman optimum düzeyde tutulabilmesi için gerekli tüm çalışmalar profesyonel mimar ve mühendis ekiplerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Konfor ve estetik bir arada

52ce76161d1e9162d8c4da4c3d89a783-1Her ikisi de ana caddelere açılan zemin kattaki AVM yaya girişleri aynı zamanda kent meydanı niteliğinde olup, arazi eğiminden faydalanarak oluşturulan ve 2. katta yer alan bir diğer yaya girişi de açık çatı otoparkına park etmiş olan ziyaretçilerine kolayca ulaşılabilir, alternatif giriş imkanı sağlayan bir yerleşim planı sunmaktadır. Tüm bu girişler binayı geçirgen ve davetkâr kılarken, tüm mağazalara ulaşılabilirlik ve dengeli bir dolaşım sağlanmaktadır.

Ana girişlerinin açıldığı meydanlar, su oyunları, yeşil alanlar ve mobilyalar, çağdaş kent yaşamını yansıtmaktadırlar.

Yeme içme katının kapalı ve açık olarak tasarlanan ortak alanları, değişik renk ve formdaki özel tasarım mobilyaları ile keyifli bir bistro havasındadır.

Yaşam merkezimiz, yerli ve yabancı çok sayıda markanın bulunduğu geniş bir kiracı karması sunmaktadır. Ayrıca çocuk oyun alanları, yiyecek-içecek mekanları, bebek bakım odaları, sinema salonları, farklı eğlence mekanları ve etkinlikleriyle her yaştan ziyaretçimize hoş zaman geçirecekleri bir yaşam merkezi yaratmayı garanti etmektedir.

Gaziantep Prime Mall Açılış Tarihi : Aralık 2013

 
Yorumlar

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

 
gaziantep inşaat gaziantep rent a car , gaziantep araç kiralama