Gaziantep Magazine

‘Prime Mall’ Gaziantep Açılışında Demet Akalın Konseri

gaziantep-primemallGaziantep’in ikinci büyük alışveriş merkezi olan Prime Mall’ün açılışında Demet Akalın rüzgarı esecek.

Gaziantep’in gelişmesiyle birlikte alışverişin merkezine bir yenisi daha ekleniyor.

Prime Mall alışveriş merkezi oldukça gösterişli, yeniliğe açık ve Gaziantep’e hitam eden Prime Mall müşterilerini sabırsızlıkla bekliyor.

demet-akalin11_640Alışveriş merkezine sayılı günler kala Gaziantep’te merak içerinde gün sayıyor.

Dünya’nın en ünlü mağazaları, restoranları, sineması, oyun alanı, otopark oldukça geniş ve ferah bir yer olan Prime Mall müşterilerin keyifli vakit geçireceğini umuyor.

Sevilen ve çok beğenilen sanatçı Demet Akalın sevdikleriyle muhteşem bir konserde Prime Mall’ın açılışında sahne alacak.

Yer: Prime Mall AVM

Tarih: 13 Eylül Cuma Günü

Not: Kapılar 20:00 de açılıp 21:30 da konser başlayacaktır. ve Tüm Halkımız Davetlidir.

 
Yorumlar
Soner güvercin

güzel bi açılış teşekkürler prime mall

evet geldi

Geldi fakat hiç memnun kalmadık demet akalın konserdekilere resmen hakaret etti. Ücretsiz konsere geliyosunuz yaşadınız vs. biz olmasak sen orada olamazsın ki sen bizi eğlendirmek için gelmişsin oraya zaten biz sana değil sen bize muhtaçsın

Geldi fakat hiç memnun kalmadık.Demet Akalın resmen konserdekilere hakarette bulundu ücretsiz konser izliyosunuz vs durmadan iğneleyici konuştu konseri terkettik 3 kişiydik konser sonrası 3 arkadaşımızda aynı şeyi söyledi fakat biz olmasak kendide olmaz biz ona değil kendi bize muhta.

 
gaziantep inşaat gaziantep rent a car , gaziantep araç kiralama